У Хмельницькому обговорюватимуть способи розвитку бізнесу в сфері ІТ

Подписка на блог

Теги

Наши преимущества

Мы готовы изучить специфику вашего бизнеса для того, чтобы совместно с вами выработать наиболее выгодные финансовые, технологические и организационные условия сотрудничества.
Наш процессинговый центр отвечает самым современным стандартам в сфере обеспечения безопасности и сертифицирован по стандарту PCI DSS.
Квалифицированные сотрудники клиентской поддержки в любой момент готовы проконсультировать Вас по техническим, финансовым и организационным вопросам сотрудничества.
На основании опыта сотрудничества с европейскими партнерами, наши технические специалисты помогут разработать и внедрить самые современные платежные решения.
Из личного кабинета Вы можете в режиме реального времени отслеживать состояние аккаунта и все финансовые операции, проходящие по Вашему счету.
Изучив специфику бизнеса, мы совместно подберем оптимальные условия финансового взаимодействия с нашими партнерами.
Видео-презентация системы платежей Platon.UA . Узнай все преимущества за 2 минуты !
Испытай систему прямо сейчас!

У Хмельницькому обговорюватимуть способи розвитку бізнесу в сфері ІТ

15.06.2018
Просмотров: 204

Коли ви починаєте працювати в ІТ, як правило, вам доводиться виконувати замовлення, працювати над втіленням чужих ідей. Це стартовий рівень розвитку бізнесу у цій галузі, і така рутина може «затягнути». За виконанням замовлень задля забезпечення доходу не залишається часу на створення власного продукту, який може підняти вашу компанію на зовсім інший щабель роботи.
 

Вирватися із цього замкнутого кола допоможе всеукраїнська конференція для ІТ-компаній «Перехід від аутсорсингу до створення власного ІТ-продукту», що проводиться Центром підтримки бізнесу м. Хмельницького за підтримки за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business.
 

До участі запрошуємо топ-менеджерів малих та середніх IT компаній, які займаються розробкою програмного забезпечення на аутсорсинг, але планують перекваліфікуватися на виготовлення власного IT-продукту, а також власників чи менеджерів бізнесів інших галузей, які планують додатково розвивати напрямок ІТ, диверсифікувати чи перепрофілювати свої послуги, або інвестувати в ІТ-проекти.
 

Під час конференції відбудуться пленарна сесія, яка розгляне питання переходу від аутсорсингу до продуктової компанії та пошуку інвестицій для стартапу, панельна дискусія про перспективи напрямку, обмін досвідом успішних стартапів та неформальна зустріч учасників, під якої можна буде набути нових знайомств та започаткувати спільні проекти. Детальний план заходу можна дізнатись на сайті.
 

Конференція «itPodillya 2018 - Від аутсорсингу до створення власного ІТ-продукту» відбудеться 19 червня в приміщені Хмельницького Академічного Обласного Театру Ляльок (вул. Проскурівська, 46), Агенція сталого розвитку АСТАР (вул. Героїв Майдану, 38) Запрошуються топ-менеджери малих і середніх ІТ-компаній, власники бізнесів, які хочуть диверсифікувати послуги чи інвестувати в ІТ-проекти.
 

Участь в конференції – безкоштовна за умови попередньої реєстрації на сайті https://itpodillya.net

Теги: ::is_absent::